Fwd: Nabídka účasti na Prototypu

zdenek.janosik at centrum.cz zdenek.janosik at centrum.cz
Sun Oct 28 18:07:39 CET 2018


Ahoj,
přeposílám možnost účasti na  Prototypu <http://www.prototypbrno.cz/>, který je 16.-18. 11. na BVV. Myslím, že v Base se najde dost věcí, které by se tam mohly prezentovat a na Prototypu zase budou zajímavé věci pro členy Base48.
Z
 
Harmonogram akce je následující:
·         Pátek 17-22 – účastní se pouze otevřené dílny (potvrzené FabLab, StrojLAB, Hobbylab) a skupiny typu Formule student, Penumobil, Chicken Wings. Primárně je program ART/Live and Fashion
·         Sobota 12-20 – účastní se navíc jendotliví makeři, workshopy a přednášky
·         Neděle 9-13 – účastní se navíc jednotliví makeři, workshopy a přednášky
 
Z přednášejících máme potvrzené:
·         Josef Doleček z Fillamenta
·         MatériO – inspirace všem umělcům a makerům ohledně materiálů
·         BUT Chicken Wings – letoun z Brna, který vyhrál soutěž Airbusu
·         Patrik Cintula – Mistrovství ve volných leteckých modelech
·         Alexandre Dubor – FabLab Barcelona
 
Možnosti účasti:
1)      Jako otevřená dílna, dostanete prostor k prezentaci dílny, vyžadujeme, aby na místě byly workshopy nebo alespoň interaktivní. Ať si na to můžou návštěvníci sáhnout, vyzkoušet, vyrobit, odnést. Dílna je v sekci, která je otevřená všechny 3 dny. (deadline na přihlášení je příští středu 31. 10. – stačí mi napsat kolik stolů potřebujete)
2)      Jednotliví makeři s projektama – stačí vyplnit tento formulář: https://goo.gl/forms/5rLXVytoqcoSz2BN2 <https://goo.gl/forms/5rLXVytoqcoSz2BN2> (deadline je 31. 10.)
 
Proč to celé děláme:
1)      Komunitní akce pro makery – mají možnost se víc poznat, podívat se kdo co dělá a třeba začít spolupracovat a doplnit se vzájemně v tom, v čem jsou dobří (design, elektro, 3D tisk, modelování,….).
2)      Ukázat lidem z veřejnosti, že realizovat nápady a tvořit něco hmatatelného není zas tak složité. Nejlepší ukázku vidíme přes příběhy a projekty lidí, kteří o nich dokáží zapáleně a autenticky mluvit.
 
Pro další spolupráci je možné kontaktovat Toma Mejzlíka z FabLabu (Mob.  +420 725 960 702 | mejzlik at jic.cz <mejzlik at jic.cz> | www.fablabbrno.cz) <http://www.fablabbrno.cz>
 

-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.base48.cz/pipermail/public/attachments/20181028/66a2b0bc/attachment.html>


More information about the Public mailing list